ramka ramka ramka
ramka
logo

Chronimy dniem i nocą

odstep O nas odstep line odstep Certyfikaty odstep line odstep Ochrona
fizyczna
odstep line odstep Ochrona
elektroniczna
odstep line odstep Konwojowanie odstep line odstep Laboratorium
kryminalistyczne
odstep line odstep Badania
poligraficzne
odstep line odstep Pomoc w
zakupie samochodu
odstep line odstep Consulting odstep line odstep Kontakt odstep
 
 

Ochrona fizyczna

Klienci korzystający z usług CSC Venator w ramach ochrony fizycznej śpią spokojnie. Nasi pracownicy są stale obecni w chronionych obiektach. W przypadku naruszenia prawa błyskawicznie reagują - eliminując straty całkowicie bądź radykalnie je minimalizując. Strategię działania w ochronie Klientów lub ich majątku, dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, a także do warunków zewnętrznych.

Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie predyspozycje i pełne kwalifikacje do wykonywania zadań z dziedziny ochrony. Posiadają zaświadczenia o niekaralności wydane przez Ministerstwo Sprawiedliwości, a także są absolwentami specjalistycznych szkół, kursów i szkoleń uprawniających do wykonywania zawodu ochroniarza.

W doborze naszej kadry nie ma przypadkowości. W tworzeniu przez nas planów ochrony fizycznej nie ma luk, bowiem dostosowywane są one zawsze do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasz wewnętrzny system kontroli i nadzoru nad chronionymi obiektami gwarantuje skuteczność podejmowanych przez nas działań. Zawsze wiemy co robić, aby chronić naszych Klientów - paraliż nam się nie zdarza.

Naszą strategię działania w ochronie Klientów lub ich majątku, dopasowujemy również do warunków zewnętrznych. Nasz ubiór jest zawsze adekwatny do sytuacji: mamy mundury polowe, wyjściowe, a także ubrania cywilne. Wszyscy nasi pracownicy są wyposażeni w bezprzewodowe środki łączności. W zależności od życzeń Klienta - wyposażamy naszych ludzi w środki przymusu bezpośredniego.

Zajmujemy się również ochroną imprez masowych. Ten rodzaj świadczonych przez nas usług wymaga odpowiedzialności i umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Realizując plany ochrony respektujemy przepisy obowiązującej obecnie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z dn. 22 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 108 poz. 909).

W trakcie działań wszyscy nasi pracownicy są jednolicie umundurowani, posiadają imienne identyfikatory umieszczone w widocznym miejscu, posiadają łączność bezprzewodową, a koordynatorzy ich działań posiadają licencje pracownika ochrony fizycznej II stopnia. Dzięki spełnieniu tych warunków ochraniane przez nas imprezy należą do najbezpieczniejszych.
 
CSC-VENATOR Sp. z o.o.
Rydygiera 30/32
87-100 Torun
NIP: 956-21-53-819
Tel. (56) 639 80 10

Prezes Zarzadu - Dyrektor
Jan Czeslaw Walczak
Tel. (56) 639 80 10
GSM 601 889 937
jan.walczak@csc-venator.pl

DYZURNY CSC-Venator
numery calodobowe:
Tel. (56) 655 48 48
Tel. (56) 639 80 12
GSM 667 669 500
GSM 667 669 580

Filia w Warszawie
Ul. Dereniowa 2A/22
02-776 Warszawa
GSM 667 669 501

W razie pytan prosimy o kontakt:
marketing@csc-venator.pl
 
 
O nasodsteplineodstepCertyfikatyodsteplineodstepOchrona fizyczna odsteplineodstepOchrona elektronicznaodsteplineodstepKonwojowanieodsteplineodstepLaboratorium kryminalistyczneodsteplineodstepBadania poligraficzneodsteplineodstepPomoc w zakupie samochoduodsteplineodstepConsultingodsteplineodstepKontaktodstep
 
ramka
ramka ramka ramka