ramka ramka ramka
ramka
logo

Chronimy dniem i nocą

odstep O nas odstep line odstep Certyfikaty odstep line odstep Ochrona
fizyczna
odstep line odstep Ochrona
elektroniczna
odstep line odstep Konwojowanie odstep line odstep Laboratorium
kryminalistyczne
odstep line odstep Badania
poligraficzne
odstep line odstep Pomoc w
zakupie samochodu
odstep line odstep Consulting odstep line odstep Kontakt odstep
 
 

Ochrona elektroniczna

W naszych instalacjach wykorzystujemy urządzenia najlepszych marek, stosujemy rozwiązania testowane przez międzynarodowych specjalistów. Potrafimy zaprojektować każdy system zabezpieczeń technicznych. Montowane przez nas systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy telewizji dozorowej, ochrony obwodowej, czy urządzenia sygnalizujące pożar gwarantują skuteczność naszych działań.

Nasi instalatorzy pracują szybko i sprawnie. Po uruchomieniu systemu ochrony elektronicznej, szkolą użytkowników w jego obsłudze. Wybrane systemy pozostają pod stałą pieczą naszych ekip technicznych. W ciągu kilku godzin od zgłoszenia awarii, przystępują do jej usunięcia.

W zakresie naszych usług znajduje się również projektowanie i instalacja systemów kontroli dostępu, ewidencji czasu pracy, zintegrowanych systemów nadzoru oraz systemów antynapadowych.

Gwarantujemy również wszelkie niezbędne środki techniczne i organizacyjne dla zachowania tajemnicy przekazywanych nam informacji. Wszystkie Lokalne Systemy Alarmowe zainstalowane w obiektach naszych Klientów są całodobowo monitorowane. Każdy sygnał naruszenia elektronicznego systemu zabezpieczeń przesyłany jest do Centrum Monitorowania Alarmów. W przypadku stwierdzenia zagrożenia, natychmiast wysyłany jest patrol z uzbrojoną grupą interwencyjną, która na miejsce dociera w ciągu kilku minut.

Obecnie nasza Firma zapewnia bezpieczeństwo na terenie ponad 1300 obiektów: hurtowni, zakładów przemysłowych, sklepów, stacji paliw, kościołów, domów jednorodzinnych i mieszkań.

Ci, którzy raz nam zaufali, pozostają naszymi Klientami na wiele lat.
 
CSC-VENATOR Sp. z o.o.
Rydygiera 30/32
87-100 Torun
NIP: 956-21-53-819
Tel. (56) 639 80 10

Prezes Zarzadu - Dyrektor
Jan Czeslaw Walczak
Tel. (56) 639 80 10
GSM 601 889 937
jan.walczak@csc-venator.pl

DYZURNY CSC-Venator
numery calodobowe:
Tel. (56) 655 48 48
Tel. (56) 639 80 12
GSM 667 669 500
GSM 667 669 580

Filia w Warszawie
Ul. Dereniowa 2A/22
02-776 Warszawa
GSM 667 669 501

W razie pytan prosimy o kontakt:
marketing@csc-venator.pl
 
 
O nasodsteplineodstepCertyfikatyodsteplineodstepOchrona fizyczna odsteplineodstepOchrona elektronicznaodsteplineodstepKonwojowanieodsteplineodstepLaboratorium kryminalistyczneodsteplineodstepBadania poligraficzneodsteplineodstepPomoc w zakupie samochoduodsteplineodstepConsultingodsteplineodstepKontaktodstep
 
ramka
ramka ramka ramka